Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництво для авторів

Бланк форматування статті можна завантажити за покликанням.

Подача статей здійснюється через інтернет-сторінку видання. Подані матеріали просимо дублювати на скриньку daryna_slipchuk@knu.ua.

Контактна особа: Дарина Сліпчук, відповідальний секретар.



Вимоги до подання

Усі подані матеріали повинні відповідати наступним вимогам.

  • Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося на розгляд до редакцій інших журналів (або вкажіть пояснення у коментарях для редактора).
  • Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
  • Веб-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
  • Текст набраний 12-м розміром кеглю з одинарним міжрядковим інтервалом; авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням (всюди, крім адрес URL); всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу).

Статті

Section default policy

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, вказані користувачами на сайті цього журналу, будуть використані виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.

 

Редакція збірника "Київські полоністичні студії" наполягає на дотриманні загальних норм авторського права і не приймає до друку матеріали, що містять елементи плагіату або порушують немайнові права авторів ідей та наукових відкриттів, що висвітлюються у матеріалі.

З метою уникнення плагіату всі матеріали проходять перевірку за допомогою сервісів для визначення унікальності тексту.

До рецензування допускаються матеріали, що мають мінімум 70% унікальності тексту.

За п. 2 ст. 19 Закону України Про авторське право і суміжні права Видавцям енциклопедій, енциклопедичних словників, періодичних збірників, збірників наукових праць, газет, журналів та інших періодичних видань належать виключні права на використання таких видань у цілому. Видавець має право за будь-якого використання таких видань зазначати в них своє ім’я або вимагати такого зазначення.

Редакція збірника "Київські полоністичні студії" підтримує Будапештську ініціативу про відкритий доступ наукових матеріалів (Budapest Open Access Initiative).

Матеріали збірника "Київські полоністичні студії" знаходяться у відкритому (безкоштовному) онлайн-доступі і можуть бути поширювані з науковою й навчальною метою.

Обов'язковою умовою вільного використання матеріалів є посилання на джерело і зазначення авторства.

Архівні й поточні випуски збірника можна знайти на сторінці Випуски, а також офіційних сторінках бібліотек: